Mis on PETMILO ?

... sai oma nime minu labrador Milo järgi ja ühtlasi on pühendatud talle, tingimusteta suure armastuse eest!
...koerapesad on unikaalsed, funktsionaalsed ja kordumatud!
Seda koerapesa ei pea peitma, sest ta on nii ilus! Sa saad ta sobitada hoopis ideaalselt oma interjööri, linna-või maakoju, kontorisse või suvilasse.
... koerapesa ei ole igav, tal on iseloomu, ta on soe ja kvaliteetne, armastuse ja hingega loodud toode.

Ühe liigutusega saad pesale ka  uue välimuse- keera padi ringi, teine pool on teistsugune😊

Petmilo sünnilugu:
https://lemmik.geenius.ee/sisuturundus/puhenduseks-lemmikule-kaotusvalu-ja-igatsus-vormusid-ettevotteks-mis-muudab-koerte-elu-monusamaks/

UpCycling

Koerapesa kangad ja nahast detailid tulevad Eesti tippdiivanitootjate tööstuses tekkivatest jääkidest/ kangarulli lõppudest.  Läbi UpCycling meetodi saame anda nendele jääkidele  täiesti uue elu, valmib iseloomuga ja KVALITEETNE toode! Tänu UpCyclingule saan pakkuda, mõistlikus hinnaklassis, väga vastupidavast ja kergesti hooldatavast kangast pesasid koertele ja ka kassidele. 

Rihmadeks kasutatav Ultrasuede kangas ületab 200 000 Wyzenbeeki.
Seekord on kangas saanud uue hingamise läbi taaskasutusprotsessi JAAPANIS: uuendusliku taaskasutustehnoloogia tulemuseks on vähenenud energiatarbimine ja ökoloogilisem tootmisprotsess. Samas on jätkuvalt alles kõik kanga omadused mida Ultrasuede®kangalt 
oodata.
Ultrasuede® HP pärineb maailma esimese ülimikrokiudude leiutajalt, kes on tipptasemel kiudtehnoloogiate ja nende rakenduste ülemaailmne liider. Selle valmistamiseks kasutatakse ultramikrokiudu, mis on valmistatud 100% ringlussevõetud polüestrist.

Pesade kangad jäävad kõik vahemikku 25000-150 000  Martindale'i. Martindale ja Wyzenbeek testid on kaks kulumisvõime ennustamiseks  kasutatavat meetodit. -Mida kõrgem on väärtus, seda kvaliteetsem on kangas.  Näiteks  väärtus vahemikus 25000-30000 on juba sobilik igapäevaseks kasutamiseks, peaaegu igale mööbliesemele, mida kasutatakse palju; sobib nii koju kui avalikku ruumi.

Vaata ja imesta siis PETMILO koerapesade ja -rihmade kulumisvõimet, see tähendab kulumisvõimetust, kanga tugevust  ja sellest tulenevat kvaliteeti😊

PETMILO eesmärk on säästa loodust, energiat ja jätta endast maha

väiksem käpajälg!

100% käsitöö kangastelgedel

M.I.L.O. Lux sarja padajakatted ei ole lihtsalt padjakatted! Katted kootakse käsitsi kangastelgedel, hoole ja armastusega, mustreid ja värve valides, spetsiaalselt sinu lemmikule !

Vaibamaterjaliks TAASKASUTAME naturaalseid rõivaesemeid ja miksime neid uute lõngadega.

.