Kuidas valida koerale pesa? Miks eelistada Petmilo pesa?

koera pesa
Mugav voodi, pehme padi, kohev tekk ja kvaliteetne voodipesu - need 4 asja on meile iseenesest mõistetavad, hea une saladused! Kas koera mõtleb teistmoodi? Absoluutselt mitte! Satiinvoodipesu nad meilt küll ei oota,  kvaliteetsest ja mugavast koerapesast unistavad küll! Anname neile selle võimaluse ja sa näed tema tänulikkust!

Koerad magavad väga palju. Keskmine koer magab sõna otseses mõttes poole oma elust lihtsalt maha – ca 12 tundi päevas. Seega, oluline on KUS teie lemmik magab!
Mis on kvaliteetse koerapesa saladused? Millele tasuks tähelepanu pöörata?

1. Kvaliteetne materjal!  Värvitooni, disaini ja stiili kõrval on üks oluline punkt, millest peaksid teadlik olema - kanga Martindale ja Wyzenbeek. See on termin, mis kirjeldab kanga tugevust ja kestvust. Selle jaoks korraldatakse rahvusvahelistele standarditele vastav test, mille käigus katsetatakse tekstiili või ka nahkmaterjali erinevaid omadusi. Mida kõrgem on number Martindale skaalal, seda tugevam ja vastupidavam on kangas. See tähendab, et testitav materjal on läbinud katsetes
erinevad abrasioonitestid ning on tootmisprotsessis saavutanud kindla
tugevusastme hõõrdumise, kulumise, venimise jne vastu. Kvaliteetne kattematerjal võiks olla vähemalt 20.000 Martindale. Mida kõrgem number, seda vastupidavam kangas.
Petmilo koerapesadeks kasutatavad sisustuskangad on kõik kõrge Martindalega, alates 20 000 kuni 150 000-ni!
Koeraesa põhjaks - libisemisvastane tugev kangas 600x600D PVC 480g/m2
2. Pesa sisu, hooldus ja muud tehnoloogilised üksikasjad!
Enamus kaubanduses pakutavaid lemmikloomapesasid ongi lihtsalt nö ühes tükis. Kui pesa kangas läheb mustaks, siis pead terve pesa pesumasinasse panema, hiljem tükk aega kuivatama...  kindlasti kaotavad nad oma vormi, sisu läheb ´´klimpi´´ ja sul on lühikese aja möödudes vormis pesast järel ainult vormitu nässakas. Kole silmale ja ebamugav sinu lemmikule. Petmilo koerapesadel on kõik sisud lukkudega eemaldatavad, nii ääred,kui  ka padjasisu. Pesal ja padjakattel kasutan YKK tugevat spiraallukku 
Pesa -ja padjasisud -Corovin kangas valge 40g/m2+100%pes+purustatud poroloon.
Tähtis on õmbluste kvaliteet ja niit millega õmmeldakse. Pööran tähelepanu igale detailile.

Hooldus- põhimõtteliselt on Petmilo pesad hooldusvabad:-) Kui sul satub pesasse mudane koer vms, siis tõmba lihtsalt märja lapiga üle või pritsi veega ja kuivata lapiga. Need kangad ei võta külge ka nö koera lõhna, mustus ei lähe kanga sisse. Värskendamiseks vajadusel auruta või käi niiske lapiga pesa üle, pesumasinat ei ole tarvis! Ja kui nüüd keegi küsib, et miks siis need sisud peavad lukkudega eemaldatavad olema, kui pesema ei pea? Siis vastus on selline - nii nagu inimene oma elu jooksul vahetab patja, sest ta magab selle nö ära, juhtub ka koerapesa sisupatjadega aja jooksul sama, nad elavad oma elu ära. Siis aga, sa ei pea ostma uut pesa kalli raha eest, vaid ainult mõne euroga uue sisupadja:-) Kes soovib rohkem kanga tehnoloogia kohta lugeda, siis viide:

https://www.aquaclean.com/et-ee/fabrics-for-pets

Ilus välimus ja kuninglik mugavus!

Lisaks tehnoloogilisele aspektile, on otseloomulikult oluline ka välimus.
Petmilo koerapesa ei pea peitma, sest ta on nii ilus! Sa saad sobitada pesa ideaalselt oma interjööri, linna-või maakoju, kontorisse või suvilasse. Petmilo ei ole igav, tal on iseloomu, ta on soe ja kvaliteetne, armastuse ja hingega loodud toode. Ühe liigutusega saad pesale ka uue välimuse- keera padi ringi, teine pool on teistsugune:-)

Seda pesa disainides proovisin kõik läbikogetud miinused, Petmilo koerapesa juures, muuta plussideks! Lisaks soovisin anda juurde ka väikese vimka- käsitsi kangastelgedel kootud padjakatted, imeliste värvide ja mus
tritega! See on Petmilo koerapesade ´´firmamärk´´. Lisaks silmailule on ka pehme ja puuvillase padja peal ülimalt mõnus pikutada. Testitud ja kindlakstehtud. Näiteks üks lugu:´´ pildistasime reklaamfotosid kodulehe tarbeks. Dobermann Dessul oli kodus mitu pesa kasutusel, aga...pärast fotosessiooni keeldus ta M.I.L.O. pesast loobumast:-) Ja mõne aja pärast teatas tema perenaine Virve, et korjas teised pesad kokku, sest Dess magas ainult M.I.L.O. pesas :-)  Seda kinnitab ka klientide tagasiside:

https://milo.voog.com/m-i-l-o-sobrad-tagasiside-koerapesa

Ma ütlen, koerad teavad mis  on hea:-)  Nii tore, et järjest rohkem peremehi ja perenaisi hindavad seda, mida ma teen ja neil ei ole kahju oma Lemmiku heaolusse investeerida. Petmilo pesa on pesa terveks koera eluks !

 Aitäh, et armastate oma Lemmikut!

Aitäh, et eelistate Eestimaist!
Aitäh, et hoolite, et maailm oleks jätkusuutlik - Petmilo märksõna on UpCycling!

Kommentaarid 8

okFAByvUzReH 15. oktoober 2021
joZAMSdKTJzrf
twiFvMaEjQ 15. oktoober 2021
PLqothxr
CjhkaFPHKBDv 25. märts 2022
lGJEeCgh
xMdBfNGgYRsOrLpX 25. märts 2022
kRtKaHmUwYejcy
UObPoGTpQy 28. jaanuar 2022
KmlSbuqzAw
lWqmuwoUIPBSXEQd 28. jaanuar 2022
rbveODIRCXHqnp
lESvYwqyeNQHnPR 30. november 2021
wvjTfoFbmskUGxZ
AivUbRoFN 30. november 2021
oCZBYxyzfgcVbs
Loe lisaks
Email again:

Eelmine

Järgmine

kennelköha ternespiim
Appi ! Kennelköha !

Jaga seda artiklit