Külmkuivatatud lambakops

50g / 4,80 €

  • Super maius arendava mänguasja sisse, nuuskimismatti. Väikesed kopsukuubikud, mida saad muretult järjest anda ka koolitusprotsessil, ilma et peaksid kartma juurdetulevaid kilosid. 100 % naturaalne !

  • Maiused, millest ei saa kunagi isu täis. Külmkuivatatud võrdub  TOORTOIT ! Naturaalsed külmkuivatatud maiused koertele  ühe valgu baasil  100% puhas tooraine , ilma kunstlike lisaaineteta , ilma säilitusaineteta ,ei ole lisatud hormoone ega antibiootikume  Sobivad hästi treenimiseks, preemiaks või  kuivtoidule lisamiseks, et seda tervislikumaks muuta.

  • Külmkuivatamine on super meetod . Külmkuivatatud toiduained toodetakse  sublimatsiooni (freezedry) teel, kus toiduaine külmutatakse kiirelt, seejärel eemaldatakse sellest alandatud rõhuga keskkonnas ehk vaakumis aeglaselt soojendades külmumisel tekkinud jääkristallid (sublimeerimine). Aurustunud jää ehk vesi püütakse kinni spetsiaalsete torustikega.

  • Külmkuivatades jääb toiteväärtusest alles kuni 98% ning säilib toidu maitse, lõhn, värvus, kuju ja välimus ja on seetõttu tervislikum ja kvaliteetsem kui lihtsalt  kuivatatud tooted. Kuna protsess toimub alla 40°C, siis on toit kõrge kvaliteediga tervislik toortoit.

Sinu lemmikule võib veel meeldida

Koerapesa Kelly Lux L

Koerapesa Lee Lux L

Koerapesa Roosi Lux L

@2023 Petmilo  kõik õigused kaitstud.

Asukoht
Kaluri tee 3, 1 korrus Haabneeme Viimsi

Kontakt
Merle Kapper
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
+372 52 02 713

Ettevõte
Carino Grupp OÜ
reg.nr.11140448
SEB EE811010220045959012
SWIFT kood (BIC)EEUHEE2X